شهردار در دیدار با آتش نشانان ایثارگر منطقه17 
remove_red_eye 156
favorite_border 0
share

شهردار در دیدار با آتش نشانان ایثارگر منطقه۱۷ 

شهردار در دیدار با آتش نشانان ایثارگر منطقه۱۷

شهردار در دیدار با آتش نشانان ایثارگر منطقه۱۷

معابر پرتردد دارالشهدای تهران هر روز توسط آتش‌نشانان ضدعفونی می شود

محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران در جریان حضور در ایستگاه ۷۰ آتش‌نشانی در روز آتش‌نشانی و ایمنی گفت: معابر و مکان های پرتردد منطقه ۱۷ هر روز به صورت دستی و مکانیزه توسط آتش‌نشانان ضدعفونی می شود که امیدواریم همچون موج اول کرونا شاهد کمترین میزان ابتلای شهروندان منطقه به این بیماری باشیم.

محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ همزمان با هفتم مهر روز آتش‌نشانی و ایمنی با هدف تجلیل از زحمات آتش‌نشانان به ایستگاه ۷۰ آتش‌نشانی رفت و با روسای ایستگاه های ۷۰،۶۵و ۲۸ و رئیس منطقه عملیاتی چهار آتش‌نشانی و تعدادی از آتش‌نشانان دیدار و گفتگو کرد.

کلهری در جریان این مراسم با تاکید بر اینکه ایمنی شهروندان از اهمیت زیادی برخوردار است گفت: با توجه به بافت فرسوده منطقه ۱۷ نقاط پرخطری در منطقه وجود دارد که آتش‌نشانان باید با احصای نقاط آسیب زا و پرخطر احتمالی نسبت به امداد رسانی به شهروندان شرایط بهتری پیدا کنند.

شهردار منطقه ۱۷ با دعوت از آتش‌نشانان برای رکاب زنی در سه شنبه های بدون خودرو تاکید کرد: آتش‌نشانان با رکابزنی در سطح منطقه ضمن کمک به بالا بردن امادگی جسمانی خود و کاهش آلودگی هوا، بن بست ها و نقاط کور محلات و مشکلات شهری را شناسایی کرده و برای امداد رسانی بهتر آماده می شوند.

کلهری از افزایش ایجاد مسیرهای امن برای تردد خودروهای آتش‌نشانی خبر داد و افزود: ضمن گسترش مسیرهای امن تردد خودروهای آتش‌نشانی در سطح منطقه تا پایان سال، برخی مسیرهای مسدود برای تردد خوردوها نیز بازگشایی خواهد شد.

شهردار منطقه ۱۷ در پایان صحبتهای خود ضمن تجلیل از عملکرد آتش‌نشان ها در مقابله با بیماری کرونا به کسب رتبه اول منطقه ۱۷ در موج اول کرونا اشاره کرد وافزود: با توجه به موج سوم کرونا که گسترده تر از موج های قبلی است وظایف آتش‌نشانی نیز سنگین تر و بیشتر شده و باید مثل گذشته با تمام قدرت برای مقابله با این بیماری تلاش کنند. در همین راستا همه روز معابر و مکان های پرتردد توسط آتش‌نشان ها به صورت دستی و مکانیزه ضدعفونی می شود که این روند باید با قدرت ادامه داشته باشد.

در جریان این دیدار، آتش‌نشان ها به بیان مشکلات خود پرداختند و از کلهری خواستار تامین امکانات ورزشی شدند که با انجام بازی فوتبال دستی و عکس یادگاری این مراسم به پایان رسید.

شهردار در دیدار با آتش نشانان ایثارگر منطقه17