بازدید از دبیرستان پسرانه دولتی رازی
remove_red_eye 31
favorite_border 0
share

بازدید از دبیرستان پسرانه دولتی رازی

نیکبخت مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۷ به منظور بررسی برنامه عمل و استمرار جریان یادگیری و همچنین ارزیابی کیفیت
آموزش از مدارس منطقه بازدید می کند.

به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۱۷ شهر تهران، نیکبخت مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۷ به منظور بررسی برنامه عمل و استمرار جریان یادگیری و همچنین ارزیابی کیفیت آموزش از مدارس منطقه بازدید می کند.

نیکبخت در ادامه ی این بازدیدها گفت: بازدید های دوره ای از مدارس منطقه و ارزیابی روند دوره های آموزشی و پژوهشی اساتید برای ارتقا شاخصه های کمی و کیفی آموزش از اهداف این بازدید ها است .

وی با اشاره به اینکه در این بازدیدها نقاط قابل قوت مدارس در بخش های آموزش و پژوهش بررسی و ارزیابی می شود، خاطر نشان کرد: در این بازدید ها تلاش می شود تا برخی مشکلات برطرف و زیر ساخت های آموزشی و پژوهشی مدارس ارتقا یابد.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات آقای مرادی مدیر دبیرستان رازی و همکارانشان، گفت: با بیان اینکه تلاش می شود تا با برنامه ریزی های منسجم و هدفمند شاهد ارتقای کمّی و کیفی شاخصه های آموزشی و پژوهشی در مدارس باشیم، گفت: معلمان پرتلاش حتی در این دوران سخت همه گیری بیماری کرونا با تمام توان در ارائه مفاهیم اخلاقی آموزشی و تحقیق و پژوهش به دانش آموزان کوشا هستند تا در آینده شاهد تربیت نیروی انسانی کارآمد در کشور باشیم

بازدید از دبیرستان پسرانه دولتی رازی

بازدید از دبیرستان پسرانه دولتی رازی